Lepiej późno niż później

A więc przeprowadzka. Siódma w moim życiu. Dobrze, że tym razem tylko wirtualna.

Niniejszym ogłaszam, że nasze królestwo zwija manatki i przenosi się na blogspota. O, tu dokładnie: 
http://smoczkiem-po-lapkach.blogspot.com/

Nie wiem, ile manatków uda nam się stąd zwinąć, bo blog.pl nie umożliwia chyba prostego eksportowania plików. Nie wiem, nie znam się, nie orientuję, głowy za to nie dam, ale szukałam dziś cały dzień magicznego guziczka „Przenieś sobie, babo, posty i komentarze” – i nie znalazłam. Więc pozostaje opcja ręczna. Na moje nieszczęście napisałam w ciągu roku 303 posty, a mój staruszek laptop ma woooolne teeeempo praaacy. Mam nadzieję, że do następnej rocznicy uwinę się przekopiowaniem wszystkiego.

Póki co się wymoszczam. Rozkładam w nowym miejscu stare graty, odwijam z folii streczowej królewskie trony, ustawiam na półeczkach zabawki…

To co? Do zobaczenia po jasnej stronie mocy!

12 myśli nt. „Lepiej późno niż później

 1. Jeśli mogę doradzić, nie skupiaj się wyłącznie na przeprowadzce, tzn. nie przerywaj pisania. Trzysta wpisów to strasznie dużo (jak dla mnie), przenoś po kilka i napisz jeden. Blogspot to inny świat, po przeprowadzce niektórzy mogą przestać zaglądać. Ale z drugiej strony pewnie zyskasz nowych czytelników. Może i ja czasem zajrzę?
  Pozdrawiam.

  • Och, pisanie to priorytet! Zwłaszcza dla takiej gaduły, jak ja. Resztę będę przerzucać po 2 wpisy na dzień – szybszego tempa i tak nie zdzierżyłby mój laptop emeryt …
   Ciekawa jestem tego innego świata. Czy będzie nowy, wspaniały, czy po prostu bez reklam? Pożyjemy, zobaczymy.
   Pozdrawiam

   • Chyba już tylko na emeryturę się nadaję, nie potrafię wysłać komentarza na blogspocie mimo kilkunastokrotnych prób, niech to szlag! Jak to się robi?

 2. A ja się cieszę że przenosisz się na blogspota bo wolę tamtą platformę :-) czytam Cię od dłuższego czasu i UWIELBIAM dialogi z Wiktorią :-)
  Pozdrawiam

  • Cieszę się, że się cieszysz :) W sumie nie mam platformowych preferencji, ale skoro ciocia Ida twierdzi, że tam mi będzie lepiej, to trzeba pakować walizki i się przenosić. Bo co ja, stara baba, kura mocno domowa, wiem w końcu o blogach :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>